Zastupované firmy

Společnost Ukinox Kitchen Systems,kterou na českém trhu výhradně zastupujeme, byla založena v tureckém Istanbulu v roce 1992. Od založení  prvního závodu, vyrábí vysoce kvalitní nerezové dřezy,především díky nejmodernějším technologiím a mnohaletým odborným znalostem. Veškeré výrobky společnosti Ukinox Kitchen Systems jsou certifikovány mezinárodní organizací kvality (EN ISO 9001, CE a UPC) Postupně jak  rostlo její renomé,především díky kvalitě a dostupnosti,rostla i potřeba rozšířít výrobní závody.V současné době společnost Ukinox Kitchen Systems disponuje třemi výrobními závody,kdy kromě Turecka mají továrnu ještě v Rusku a na Ukrajině.Díky této výrobní kapacitě dodávavají dřezy nejen na turecký trh,ale především do celé západní Evropy a nově i do Severní Ameriky.Hlavním cílem společnosti Ukinox Kitchen Systems je vyrábět dřezy,na které budou jejich noví majitelé pyšní.

Kromevye-Livinox
Špičkovými technologiemi disponující turecká firma patří v současné době k vůbec největším výrobcům kuchyňských dřezů z nerezové oceli, nejen na domácím trhu, ale i v celosvětovém měřítku. Značka s dlouholetou zkušeností byla založena v roce 1979. Vzhledem k velkému nerostnému bohatství jsou výrobky Kromevye-Livinox  zárukou špičkové kvality.


Od jejího založení v roce 1979 po součastnost.
1979 založení společnosti Kromevye - producent nerezových dřezů se sídlem v Istanbulu ve svém začátku disponuje se 140 m2 výrobních prostor.
1986 společnost se stěhuje do prostor o rozloze 1000 m2 s více pracovníky
1996 společnost se opět stěhuje do prostor o rozloze 7000 m2 a produkuje 50 000 nerezových dřezů měsíčně.
2000 zařízení moderními evropskými technologiemi exporty firmy zahrnují 85%.
2007 Kromevye se stěhuje na svou současnou adresu do uzavřeného areálu o rozloze 21 000 m2 a s více než 150 zaměstnanci. Produkce dosahuje 100 000 kusů nerezových dřezů měsíčně a 90% exportů do celého světa.
2008 Livinox - vzniká značka Kromevye pro export nerezových dřezů.